Güvendent Diş Kliniği

1979  yılında  Silifke’de doğdum . Orta öğrenimimi  Almanya  ve  Mersin de tamamladım . 2001 yılında Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldum.

2001 – 2003 yılları arasında vatani görevimi tamamladıktan sonra , şuan çalışmakta bulunduğum

Güvendent  diş  kliniğini açtım  ve ekibimle  birlikte sizlere hizmet vermeye devam ediyorum.

Her meslekte olduğu gibi diş hekimleri  de mesleki alanda kendilerini sürekli yenilemektedirler .  Diş hekimliği  fakültelerinde öğrencilere verilen eğitimin yetersizliği , teknolojinin hızla gelişmesi  ve beraberinde  güncel tedavi yöntemlerinin değişmesi   ve  diş hekimliği alanında yapılan çalışmaların artması ile elde edilen literatürlerin sürekli güncellenmesi  ,   diş hekimlerinini de yenilikçi , bilgilerini  güncelleyen  , teknolojiyi takip eden konuma getirmektedir .

Bu konuda diş hekimlerinin yararlanabileceği  yurtiçinde   ve  yurtdışında   kongreler , sempozyumlar  ,  ve kurslar  düzenlenmektedir  . Ayrıca ülkemizde  çok değerli hocalarımızın  destekleriyle ,   mesleki derneklerin  , implant enstitülerinin ve diş hekimleri odalarının düzenlemiş olduğu kurslar ve kongreler gittikçe yaygınlaşmaktadır.

Paylaşımcı kişiliğe sahip olan diş hekimi  Mustafa GÜVEN ,  kliniğinde  implant  konusunda  meraklı  olan meslektaşlarına implant diş tedavisi , ileri implant tedavileri  ( kemik aşılama teknikleri  ) , peryodontal plastik cerrahisi konularında yardımcı olmakta  ve tecrübelerini paylaşmaktadır .
       
Dt . Mustafa  Güven
Güvendent Diş Kliniği

 

Detaylı BilgiMesajınız